Fikri-cümbuş logo


Kurumsal Web Sitesinin Olmazsa Olmazları

Kurumsal Web Sitesinin Olmazsa Olmazları

Şirketler , kendilerini tanıtan internet sitelerinin içerik yönetimi için ajanslarla çalışırlar. Fakat bu şekilde bir çalışma yöntemi zaman ve maliyet açısından bakıldığında küçük ölçekli işletmelere çeşitli problemler üretmektedir. Fikr-i Cümbüş Kurumsal İletişim Ajansı’nın geliştirmiş olduğu arayüz sayesinde websitesi içeriklerinin düzenlenmesi basit adımlarla yapılabilir. Web sitenizi ziyaret edenlerin istatistiki bilgilerine de bu arayüz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fikri Cümbüş Kurumsal İletişim Ajansı yönetim panelinin arayüzü ile web sitesinizi kolaylıkla güncelleyebilir istenilen değişikliği rahatlıkla yapabilirsiniz . Yönetim sistemimizin kullanılışı oldukça kolaydır. Dışarıdan yardım almadan istediğiniz değişikliği sistem arayüzü sayesinde yapabilir, yapmış olduğunuz değişikliği andında kendi internet sitenizde görüntüleyebilirsiniz.

Kategori sayfası sayesinde şirketinize ait tüm ürünleri istenilen düzene uygun bir şekilde kategorilendirebilirsiniz. Ürünler sizin belirleyeceğiniz veriliere göre (isim, fiyat, eklenme tarihi) dizinlenecektir. Bu sayede de internet sitenizi ziyaret eden müşterileriniz aradğı bilgiye ya da ürüne rahatlıkla ulaşabileceklerdir.

Olması Gereken Sayfalar

Hakkımızda sayfası: Bu sayfada, Şirketin genel tanımı ve tarihçesi yer alır. Aynı zamanda şirketiniz ile ilgili basında çıkmış haberler ve güncel duyuyrular yer alır.

Ürün/Tanıtım Sayfası; Ürün sayfasında vermiş olduğunuz hizmet/ürün ve eni ürün ekleyebilme ve mevcut ürünler ile ilgili güncelleme yapabilme özelliği olan bir sayfa.

İletişim Sayfası: Firmanızın açık adresinin bulunduğu ve müşterilerinizin ürünler/hizmetler hakkında geri bildirim yapabilmesi için iletişim formlarınınn yeraldığı sayfa. Bu sayfada ayrıca müşterilerinizn şirketinizi rahatça bulabilmeleri için googlemaps üzerinden şirketinizin harita konumlandırılması yapılır.

Kurumsal website İle normal bir websitesi arasınki farklılıklar

Kurumsal şirketlere ait websitesi düzeni kurumsal renklerle motiflendirilmiş, dolaşım kolaylığı sağlayan altyapısı ile normal internet sitelerinden ayrı tutulmaktadır. Kurumsal websitesi için önemli olan iki şey sadelik ve kolay kullanılabilme özelliğidir. Fikr-i Cümbüş Kurumsal İletişim Ajansı’nın üretmiş olduğu websiteleri ile mobil cihazlara uyumluluk sorunuda ortadan kalmaktadır.

Web sitenizin imajı şirketinizin kurumsal imajı ile doğru orantılıdır. Kurumsal bir şirkete sahip olup , düzensiz bir internet sitesine sahip olmak müşterinizin şirketinize olan güvenini azaltabilmektedir.

 

2015-02-25 11:58:46 Tarihinde Yayınlandı